Kúpeľne s výhľadom

Pýtate sa, akým smerom sa vyvíja zariadenie miesta očisty, aký štýl je najviac „in“? Nespočet možností a mnoho trendov majú jedno spoločné – priestor sa stáva plnohodnotným interiérom.

Koupelny s výhledem

Či ide o ultra moderné, retro či vidiecky ladenú kúpeľňu, vždy je jej plus veľké okno či dokonca dvere na terasu. Tento skôr zanedbávaný a opovrhovaní interiér je teraz rovnako dôležitý ako iné miestnosti bytu. To je v podstate tým zásadným posunom v zariaďovaní kúpeľní. Ak teda plánujete nový dom či väčšie rekonštrukciu, berte do úvahy, že tmavý a malý priestor s veľkým košom na bielizeň nie je miestom pre relaxáciu. Kúpeľňa dnešnej doby si zaslúžia oveľa viac!

U VAN stojacich voľne v priestore nezabudnite vhodne vyriešiť vodovodnú batériu. Možno použiť buď vysokú stojankovou, alebo vystavať vyšší soklík, ako je tomu aj v tomto prípade. (Duravit)

 

PRESKLENÁ stena si jasne hovorí o inštalácii voľne stojace vane. Potom už stačí len výraznejšie skrinka s umývadlom. (Bluform)

ZMENIŤ možno i celkové poňatie priestoru. Stačí použiť namiesto obkladov špeciálny stierku či umývateľnou výmaľbu a obyčajný vešiak nahradiť kresielkom s odkladacím stolíkom. (Inda)

VANA zakončená parapetom okna ponúka praktickú odkladaciu plochu. Nemusíte tu vystavovať len kozmetiku, váza s živými kvetmi či niekoľko sviečok bude určite lepšou voľbou. (Iris)

TAM, kde je dostatok denného svetla a vlhkosti, sa dobre povedie aj živým izbovým rastlinám. Prečo by to nemohla byť práve kúpeľňa? (Porcelanosa)

Zdroj: Náš útulný byt

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *