10 tipov na prekrásnej spálne

Vaša spálňa sa vám zdá, že by potrebovala zmenu? Necítite sa v nej pohodlne a útulne? Potom rozhodne zariaďte spálňu podľa našej inšpirácie. Uvidíte, že sa vám v nej bude spať ako v rozprávke.
utulna-loznice

Krásny a jednoduchý štýl spálne v bielych a krémových farbách je veľmi elegantný a vzdušná. V takejto spálni sa spí ako v rozprávke. Biela farba naviac podporuje fantáziu a spálňa je tak vhodná aj ako pracovňa.
loznice-s-prouzky
Prúžky sú veľmi moderné a to nielen na oblečení, ale aj na doplnkoch v byte ako treba obliečky v spálni. Krásna kožená lavica pred posteľou je ideálny na odkladanie oblečenia alebo vašej kabelky.
romanticka-loznice

Ako na zámku sa budete cítiť v tejto spálni. V pastelových farbách navyše vyzerá priestor veľmi útulne a elegantne.
spalna-čiernych-tonusu
Tmavá stena za posteľou dá vyniknúť zlatému rámu postele. Koberec so zaujímavým dizajnom posteľ krásne dopĺňa a výrazná lavice pred posteľou je akcentom celého priestoru.

Kombinácia šedej a bielej je do spálne ideálne. Je to upokojujúce a jemná kombinácia, ktorá má veľa možností, ako priestor oživiť. Farebné doplnky taký priestor príjemne oživia.
seda-loznice
Prečo by spálňa musela byť iba v pastelových alebo neutrálnych sivých odtieňoch? Farby patrí aj do spálne, tak sa ich nebojte.

prirodni-vzhled-loznice
Dlhé závesy až po zem, krásna prírodné tapeta a podlaha v dekore dreva. Tak tu sa musí spať ako v rozprávke.
krasna-tapeta-v-loznici
Pokiaľ si do spálne zaobstaráte zaujímavú tapetu a celý priestor zladíte do jej tónov máte o útulné prostredie postarané.

Kto si potrpí na luxus potom by si mal svoju spálňu zariadiť v do tmavých tónov, ktoré sú veľmi elegantné a dodávajú štýl. Do takej spálne sa hodia dlhé závesy šedých tónov, kovové doplnky a pohodlné kresle pre večerné čítanie.
loznice-do-hneda
Farby v hnedých tónoch symbolizujú teplo a pohodlie domova a to patrí aj do spálne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *