Aj v malom byte môžete mať veľa priestoru pre svoje oblečenie

Snom každej milovníčky módy je mať veľký šatník pre všetko svoje oblečenie. A zatiaľ čo  množstvo módnych kúskov pre každú príležitosť nie je ťažké časom nazbierať, s tým miestom pre ne to už býva horšie.

Využívajte priestor na maximum

Nie každej žene sa totižto podarí mať ten veľký šatník. Často je potrebné to s miestom pre oblečenie nejako efektívne vymyslieť. Obzvlášť sa to týka menších bytov. Jedným z riešení sú nábytkové vešiaky, ktoré môžete šikovne umiestniť a vytvoriť si tak dodatočný priestor na odkladanie búnd, či kabátov.

Aj keď sú takéto nábytkové vešiaky praktickou záležitosťou, stále ide len o drobnosť. Aby bol priestor pre všetko oblečenie, je potrebné niečo viac. Ideálne veľká šatníková skriňa. Tá je často maximom, čo si môžete dovoliť v menšom byte. Ale rozhodne môže byť maximálne postačujúca.

Pokiaľ máte problém s nedostatkom priestoru a to málo, ktoré máte k dispozícii, chcete využiť čo najefektívnejšie, vhodným riešením sú vstavané skrine. Tie sa prispôsobia miestu, ktoré máte k dispozícii a tak vyťažíte aj z malého priestoru maximum.

Majte prehľad o svojom oblečení

Nájsť miesto pre skriňu je však len začiatok. Je potrebné šikovne usporiadať vnútorný priestor, aby sa vám tam skutočne zmestilo všetko. Dôležité je nájsť správny pomer medzi priestorom na odkladanie a priestorom na vešanie.

Problém môže nastať aj potom, pri tradičnom rannom vymýšľaní outfitu. Budete striedavo otvárať rôzne dvere na skrini a hľadať ideálnu kombináciu. Vtedy by prišlo vhod, keby sa môžete na obsah svojej šatníkovej skrine pozrieť naraz.

A viete, že sa to dá? Myslite na to však pri výbere nábytkového kovania a spôsobu otvárania skrine. Riešením sú totižto skladacie dvere, s ktorými môžete po otvorení dosiahnuť „panoramatický“ efekt a mať tak dokonalý prehľad o obsahu svojej šatníkovej skrine.

Zdroj obrázka:

Autor: New Africa / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *