Premýšľate, čo na Vianoce svojim blízkym? Zvoľte puzzle z fotiek

Ak premýšľate, čím v tomto roku potešiť rodinných príslušníkov na Vianoce, darujte im puzzle z fotiek, čo je vskutku originálny, ale aj citovo založený darček. Babička si určite rada poskladá puzzle svojich vnúčat, otecko si zasa s nadšením poskladá spomienku na letnú dovolenku. Záleží len na vás, akú fotografiu zvolíte ako podklad pre puzzle.

Súčasný trh je rozmanitý. Rovnako ako sa dajú zaobstarať klasické puzzle rôznych veľkostí, tak aj puzzle z fotky sú k zakúpeniu v rôznych variantoch. Aké teda požadujete rozmery? Koľko dielikov by mali puzzle mať?

Fotopuzzle pre deti i zamilovaných

Ak ste v lete boli s deťmi na dovolenke a ratolesti na ňu veľmi radi spomínajú, vyberte jednu fotografiu z dovolenky a nechajte im vytvoriť z nej puzzle. Ak zároveň premýšľate, ako potešiť svoju drahú polovičku, aby ste jej vyjadrili, ako veľmi ju milujete, tak pokojne to môžete povedať cez puzzle.

Vytlačené puzzle sa vyznačujú vysokou kvalitou, pričom jednotlivé dieliky sú variabilne vykrojené. Samozrejmosťou je ochranná fólia, vďaka ktorej vydržia puzzle pomerne dlho.

Kde puzzle z fotiek objednať?

Ak hľadáte špecialistu, u ktorého by ste si mohli puzzle z fotiek objednať, odporúčame pozrieť sa do ponuky spoločnosti empikfoto.sk, ktorá sa na fotodarčeky zameriava. V jej ponuke nájdete okrem fotopuzzlí tiež obrazy, hrnčeky, vankúšiky, fotopanely, obaly s fotografiami, fotoknihy a podobne. Produktové portfólio je skutočne pestré. Veľmi obľúbené sú tiež fotokalendáre na budúci rok, ktoré potešia aj ako darček.

V prípade, že objednáte tovar za viac ako 19,90 euro, máte dopravu po celom Slovensku zadarmo. Ak si nebudete vedieť s niečím rady, tiež nevadí, pretože uvedený portál má k dispozícii zákaznícky servis, kde vám pracovníci poradia.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *