Nechce sa vám otvárať bránu kvôli autu? Nechajte to na automatiku

Bývate v rodinnom dome? A máte auto? Tak určite poznáte pravidelný rituál pri odchode z pozemku, či pri príchode, ktorý znamená otvoriť bránu, prejsť s autom von, či dnu a opäť ísť bránu zavrieť.

Nenechávajte svoje auto pred pozemkom. Radšej investuje do automatického pohonu brány

Riešením tohto problému sú automatické pohony brán. Tie prinesú nevídaný komfort do vášho života. Alebo aspoň do pravidelného odchádzania a prichádzania domov. Ide pritom o jednoduché a spoľahlivé riešenie, ktorému nie je cudzia ani bezpečnosť.

Komu by sa to chcelo pravidelne opakovať, že? Veľa takých ľudí nie je, čo dokazuje aj pohľad na akúkoľvek ulicu v akejkoľvek obci. Drvivá väčšina ľudí totižto parkuje pred svojim pozemkom (v zime majú cestári „radosť“).

Ideálne riešenie sa nájde pre každého. Bez ohľadu na to, aký máte komplikovaný prístup na pozemok

Nezáleží pritom od toho, aká je „situácia“ na vašom pozemku v okolí brány. Určite nájdete vhodný pohon pre krídlové brány, posuvné, skladané, teleskopické a aj pre rôzne atypické brány. Nemusíte sa tak báť, že by sa nenašlo vhodné riešenie pre vás.

Čo majú rôzne pohony pre rôzne typy brán spoločné je, že odolajú poveternostným vplyvom a aj výraznejším zmenám teplôt. Majú tak dlhú životnosť aj napriek tomu, že musia znášať všetky „nástrahy“ umiestnenia vonku. Pohony môžu byť elektromechanické, či hydraulické. Voľba závisí okrem prostredia aj od technických požiadaviek zákazníka.

Samozrejmosťou je výber bezpečnostného a ovládacieho príslušenstva, ktoré je možné napájať dokonca aj zo slnečnej energie. Čo sa ovládania týka, na výber je veľké množstvo diaľkových ovládačov. A keďže žijeme v „smart“ dobe, môžete svoju bránu ovládať aj pomocou smartfónu.

Zdroj obrázka:

Autor: NIKCOA / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *