Moderne zariadený domov s príjemnou atmosférou

V živote by sme chceli dosiahnuť dve veci a to, aby sme boli šťastný a zdravý a aby bola zdravá aj naša najbližšia rodina. Túžime po pokojnom mieste, kde budú vyrastať naše deti a práve preto sa snažíme už pri kúpe nehnuteľnosti zariaďovať si nový domov tak, aby sme sa v ňom aj po niekoľkých rokoch cítili príjemne.

Farebné prevedenie stien

Aby na vás váš domov pôsobil príjemne, musíte si zvoliť pekné farebné prevedenie stien. Dokonalú atmosféru vie navodiť prírodný odtieň, preto vám jednoznačne odporúčame pri maľovaní zvoliť si svetlejšie odtiene. Priestory krásne presvetlia a opticky zväčšia. Do väčších izieb vám odporúčame kombináciu dvoch farieb – dve protichodné steny v jednej farbe a dve zase v inej (najideálnejšie v bielej). Ideálnou kombináciou je béžová s bielou alebo zelená so smotanovou. K farebnému prevedeniu steny laďte aj ostatné doplnky – obrusy, vázy, závesy.

Deky, závesy a rôzne iné dekorácie

Moderný domov tvoríte len vy sami, a nielen dekorácie v interiéri. Interiérové trendy sa neustále menia a pri predstave, že by ste každý rok museli vymieňať rôzne dekorácie, ako napríklad aj prehozy na sedacie súpravy, nedoplatili by ste sa.

Vytvorte si nadčasovo zariadený domov a inšpirujte sa škandinávskym dizajnom, ktorý preniká aj k nám do slovenských domácností. Dekorácie do konkrétnych miestností vyberajte premyslene a nie neuvážene. Mohli by ste tak vytvoriť jeden veľký chaos štýlov a doplnkov. Eklektický štýl vás možno zaujme, ale ak nemáte skúsenosti s interiérovým dizajnom, nemuselo by to dopadnúť dobre.

Ak chcete mať moderne zariadený domov, kde bude cítiť príjemnú atmosféru, nezariaďujte si ho striktne podľa aktuálnych trendov, ale nakupujte nadčasový nábytok a doplnky, ktoré váš domov spravia domovom. Váš domov bude domovom práve vtedy, ak budete nakupovať na dekorstudio.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *