Bývanie späté s prírodou

Škandinávsky štýl bývania, či chceme, či nie, preniká do slovenských domácností. Vyznačuje sa jednoduchosťou, nadčasovosťou a v neposlednom rade aj svojou spätosťou s prírodou.

Žijeme v uponáhľanom svete a po návrate domov chceme mať útulne zariadený domov, v ktorom môžeme načerpať potrebnú energiu. Zariaďte si váš domov v modernom štýle a nezabúdajte na prírodné prvky, ktoré z vášho domova vytvoria krásnu oázu pokoja.

Bývanie obložené drevom

Tatranský profil je číslom jeden medzi interiérovými obkladmi, ale čo vonkajšie obklady? Ak vlastníte staršiu chatku alebo vás lákalo vždy bývať v krásnom zrubovom dome, vašim obľúbencom by mal byť pekný zrubový obklad. Odporúčame vám zameriavať sa na predajne, ktoré ponúkajú kvalitný zrubový obklad vyrobený z pekného smrekového dreva, na ktorého jednej strane sa nachádza drážka a na druhej pero. Jedným z takýchto predajcov zrubového obkladu je aj firma pochádzajúca z Oravy s príznačným názvom Orava Drevo s.r.o. Vyrobia vám bývanie späté s prírodou.

Tento zrubový obklad je odolný voči plesniam, takže sa nemusíte báť, že by vám plesne znehodnotili vaše pekné bývanie. Inštaláciu tohto zrubového obkladu zvládnete úplne sami bez akejkoľvek pomoci.

Krásne terasové dosky

Ak chcete plynulý prechod z obývacej izby na terasu a váhate, aký typ dlažby zvoliť, skúste sa radšej zamerať na modernejšie terasové dosky. Sú vyrábané z červeného smreku, z borovice, alebo zo severského smreku. Montáž terasových dosiek, tak ako pri zrubovom obklade, zvládnete bez najmenších problémov aj sami. Sú vhodné do chatiek, altánkov, poprípade okolo bazénov a chodníkov.

Vaše terasové priestory budú vyzerať atraktívnejšie, ak si namiesto dlažby zvolíte atraktívnejšie terasové dosky.

Bývanie späté s prírodou je to, čo budete chcieť. Kontaktujte firmu Orava Drevo s.r.o. a vyberte si terasové dosky, interiérový tatranský profil alebo kvalitný zrubový obklad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *