ZDIEĽAŤ

To pravé riešenie pre logistiku, ktoré vám prináša spoločnosť Schoeller Allibert.

Prepravu tovaru bez paliet si pravdepodobne nedokáže predstaviť žiadna firma či podnik. Jednoduchá manipulácia, výdrž, ľahká váha a jednoduchá údržba sú najčastejšími požiadavkami, s ktorými sa výrobcovia paliet stretávajú. Schoeller Allibert vyrába tri varianty prepraviek: light, medium a heavy, aby uspokojil potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Všetky produkty spoločnosti Schoeller Allibert sú opätovne použiteľné a vysoko odolné s dlhou životnosťou. Poďme si teda predstaviť plastové palety detailnejšie, vrátane ich výhod oproti konkurencii.

Detailné špecifikácie paliet Schoeller Allibert

Palety sú prispôsobené na použitie v automatizovaných prevádzkach a sú ideálne na ukladanie do skladových regálov. Vďaka perforovanému dnu zaisťujú optimálne prúdenie vzduchu a nízku hmotnosť samotných paliet.

Statická nosnosť pri stohovaní najpredávanejšej palety Rackpal® 1208M je 6000kg, pričom dynamické zaťaženie, ktoré je táto plastová paleta schopná zvládnuť je až 1500 kg. Nosnosť v regáli sa pohybuje v rozpätí od 800 do 1 250 kg, v závislosti od verzie, ktorú si zvolíte na mieru, špeciálne pre vaše podnikanie. Zosilnená plastová paleta Rackpal® je v porovnaní s jej štandardnou verziou ťažšia iba o 4,5 kg.

Zosilnené varianty heavy sú doplnené o tri oceľové profily a zosilnené dno, preto ho ocenia hlavne spoločnosti z oblasti ťažkého priemyslu s potrebou zvýšenej bezpečnosti.

A aké sú ďalšie výhody plastových paliet?

· Disponujú protišmykovými prvkami a lyžinami pre manipuláciu s vysokozdvižným vozíkom

· Sú doplnené o špeciálne miesta určené na umiestnenie štítkov, kódov a identifikátorov RFID a IOT, prípadne loga pre podporu povedomia o vašej značke

· Vhodné pre potravinársky, farmaceutický a poľnohospodársky priemysel

· Sú hladké, ľahko umývateľné a rýchloschnúce

· Vyznačujú sa dlhou životnosťou

· Sú 100% recyklovateľné

Medzi najpredávanejšie plastové palety patria:

· Rackpal® 1208M– rozmer 1200×800 s bezpečnostným okrajom

· H1 paleta– hygienická a hladká, certifikovaná pre kontakt s potravinami

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať spoločnosť Schoeller Allibert na e-mailovej adrese info.czechrepublic@schoellerallibert.com, kde vám radi odpovieme na všetky otázky týkajúce sa plastových paliet a ich využitia. Podrobné informácie o ponúkaných produktoch nájdete aj na webových stránkach spoločnosti www.schoellerallibert.com/sk/.

 

ZDIEĽAŤ