TOP plastové palety na trhu

To pravé riešenie pre logistiku, ktoré vám prináša spoločnosť Schoeller Allibert.

Prepravu tovaru bez paliet si pravdepodobne nedokáže predstaviť žiadna firma či podnik. Jednoduchá manipulácia, výdrž, ľahká váha a jednoduchá údržba sú najčastejšími požiadavkami, s ktorými sa výrobcovia paliet stretávajú. Schoeller Allibert vyrába tri varianty prepraviek: light, medium a heavy, aby uspokojil potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Všetky produkty spoločnosti Schoeller Allibert sú opätovne použiteľné a vysoko odolné s dlhou životnosťou. Poďme si teda predstaviť plastové palety detailnejšie, vrátane ich výhod oproti konkurencii.

Detailné špecifikácie paliet Schoeller Allibert

Palety sú prispôsobené na použitie v automatizovaných prevádzkach a sú ideálne na ukladanie do skladových regálov. Vďaka perforovanému dnu zaisťujú optimálne prúdenie vzduchu a nízku hmotnosť samotných paliet.

Statická nosnosť pri stohovaní najpredávanejšej palety Rackpal® 1208M je 6000kg, pričom dynamické zaťaženie, ktoré je táto plastová paleta schopná zvládnuť je až 1500 kg. Nosnosť v regáli sa pohybuje v rozpätí od 800 do 1 250 kg, v závislosti od verzie, ktorú si zvolíte na mieru, špeciálne pre vaše podnikanie. Zosilnená plastová paleta Rackpal® je v porovnaní s jej štandardnou verziou ťažšia iba o 4,5 kg.

Zosilnené varianty heavy sú doplnené o tri oceľové profily a zosilnené dno, preto ho ocenia hlavne spoločnosti z oblasti ťažkého priemyslu s potrebou zvýšenej bezpečnosti.

A aké sú ďalšie výhody plastových paliet?

· Disponujú protišmykovými prvkami a lyžinami pre manipuláciu s vysokozdvižným vozíkom

· Sú doplnené o špeciálne miesta určené na umiestnenie štítkov, kódov a identifikátorov RFID a IOT, prípadne loga pre podporu povedomia o vašej značke

· Vhodné pre potravinársky, farmaceutický a poľnohospodársky priemysel

· Sú hladké, ľahko umývateľné a rýchloschnúce

· Vyznačujú sa dlhou životnosťou

· Sú 100% recyklovateľné

Medzi najpredávanejšie plastové palety patria:

· Rackpal® 1208M– rozmer 1200×800 s bezpečnostným okrajom

· H1 paleta– hygienická a hladká, certifikovaná pre kontakt s potravinami

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať spoločnosť Schoeller Allibert na e-mailovej adrese info.czechrepublic@schoellerallibert.com, kde vám radi odpovieme na všetky otázky týkajúce sa plastových paliet a ich využitia. Podrobné informácie o ponúkaných produktoch nájdete aj na webových stránkach spoločnosti www.schoellerallibert.com/sk/.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *