Fotopasce – na čo všetko sa dajú použiť?

Máte zamestnanie, alebo záľubu, pri ktorej musíte niečo sledovať, na niečo čakať? Alebo len chcete mať svoj majetok stále pod dohľadom? V týchto prípadoch vám pomôže jednoduchý vynález – fotopasca.

Predstavte si, že ste ochranár prírody, prípadne vedec, ktorý skúma život v lesoch. Práca snov, poviete si. Kým ostatný ľudia sedia niekde v kancelárii, títo ľudia blúdia po krásnej voľnej prírode, sú na čerstvom vzduchu. Každý deň, celý deň. Ich práca však možno nie je taká jednoduchá. Predstavte si, že skúmate hniezdo nejakého vtáka. Celý deň by ste museli sedieť niekde na konári stromu, čo najtichšie a bez akéhokoľvek pohybu čakať, kým sa z vajec vyliahnu malé. Alebo sledovať, ako tieto vtáky žijú. Za dažďa, skoro ráno, v tak nízkych teplotách, že ani štyri bundy by vám nepomohli. Takíto ľudia však dnes majú jedného zásadného pomocníka – fotopascu. Tá umožňuje sledovať živú prírodu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, bez toho, aby ste sa museli čo i len pohnúť zo sedačky. Asi si viete predstaviť, že fotopasce si ľahko nájdu uplatnenie aj v mnohých iných oblastiach života.

Pasca, ktorá nebolí

Fotopasce majú využitie prakticky pre každého človeka. Od spomínaných vedcov na sledovanie prírody, cez poľovníkov, farmárov, policajtov, strážnikov, až po bežného človeka. Chcete vedieť, čo robí váš pes, keď je sám doma? Kto si obzerá vaše auto, keď ho necháte zaparkované pred domom? Alebo chcete nachytať susedov, ako vám kradnú paradajky zo záhrady, keď nie ste doma? Tento jednoduchý prístroj vám s tým rýchlo a jednoducho pomôže. Fotopasca je malý fotoaparát, ktorý je schopný robiť fotky a video, často aj v HD rozlíšení. Tie vám následne posiela na emailovú adresu, alebo na mobil v podobe MMS. Fotopasce sú od výroby prispôsobené na život v ťažkých podmienkach, čomu je prispôsobená celá konštrukcia fotopasce – je odolná voči poveternostným vplyvom, je nenápadná a nie je závislá od elektrickej energie – je na baterky. Zaobstarajte si tohto malého pomocníka aj vy a zjednodušte si život!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *