Vybavenie pre dom a záhradu – od bazéna až po záhradný nábytok

Ak bývate v rodinnom dome, ktorému patrí aj priestranná záhrada, zrejme neustále kupujete nejaké vybavenie. Samozrejme určitú obmenu potrebuje interiér, ale na druhej strane by nemal byť ani exteriér zanedbávaný. Predstavte si, že strávite väčšinu horúcich letných dní na záhrade pod pergolou. Pozvete si priateľov na oslavu pri bazéne, prípadne po náročnom pracovnom dni sa schúlite do záhradného kresla a vychutnáte si šálku dobrej kávy.

Pravdepodobne sa pýtate, kde také vybavenie pre dom a záhradu kupovať, aby vás nevyšlo príliš draho. Odpoveďou je MALL.

Bazén vám spríjemní leto

Ideálnou voľbou sú síce zapustené bazény, ale počítajte u nich s vysokou obstarávacou cenou. Ak momentálne nemáte na rozhadzovanie, ponúkajú sa aj lacnejšie alternatívy bazénov. Veľkej popularite sa tešia napríklad modely od značky MARIMEX, ktoré sú k dostaniu v niekoľkých rôznych veľkostiach. Prikúpiť si môžete k bazénu ešte príslušenstvo, a to napríklad výkonnejšiu filtráciu, bazénovú chémiu, hračky do vody pre deti, ohrev bazénovej vody či záhradné sprchy.

Postarajte sa o trávnik

Značnú starostlivosť si zaslúži aj trávnik. Ak ho chcete mať ako z filmu, je potrebné sa mu venovať. Bez kosačky sa rozhodne nezaobídete. Ďalej sa môžete vybaviť kultivátorom, vysávačom lístia, záhradným drvičom či vertikulátorom. V prípade väčšej záhrady určite oceníte záhradný traktor, vďaka ktorému nenachodíte kilometre pešo. Komu by sa tiež chcelo po osemhodinovej šichte v práci.

Záhradný nábytok ponúkne pohodlie

Ďalej medzi žiadané vybavenie pre dom a záhradu patrí rozhodne záhradný nábytok, ktorý sa vyrába z rôznych materiálov. V súčasnej dobe je v móde ratanový nábytok. Dodá totiž vašej terase či záhrade naozajstný šmrnc. Pôsobí elegantne, je kvalitný a vydrží aj nepriazeň počasia.

V neposlednom rade za zmienku stojí tiež záhradné stavby, grily, čistiaca technika a podobne. Ponuka je naozaj pestrá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *