Top trendy pre rok 2021

Máme tu nový rok a s ním prichádzajú aj nové príležitosti. Už viete ako chcete začať ďalší rok? Nemáte ešte plány? My vám navrhujeme zmeny. Zmena vo vašom príbytku vám osvieži ducha a spestrí vaše dni. Je na čase sa, aby ste sa začali viac usmievať a viac tvoriť. Ponúkame vám malú inšpiráciu, ktorá vás poteší.

Na obzore sa črtá farebnosť

Inšpiratívnych článkov je na svete viac než dosť. Ako a čím sa inšpirovať? Skúste to s týmto článkom. Rok 2021 sa nesie v znamení interiérového dizajnu s prvkami prírody. Váš príbytok si môžete zariadiť naozaj štýlovo. Keď siahnete po floristických či zvieracích vzoroch, nešliapnete vedľa.

Dizajnéri sa zhodli v tom, že dnešná uponáhľaná doba si zaslúži odpočinok aspoň doma. Preneste si prírodu a jej živly vo forme tapety na vašu nosnú stenu. Tropické vzory sú teraz v kurze a veríme, že len tak rýchlo nevyjdú z módy. Netreba však zabúdať na to, že všetko treba robiť s mierou. Príliš veľa motívov môže navodiť opačný efekt. Ak si už zvolíte výraznú tapetu na stenu, je dôležité k nej doladiť aj zvyšok interiéru v podobnom charaktere.

Urbane bronze

Farba, ktorá vás donúti zastaviť sa a nachvíľu si všímať váš domáci svet. Farby majú až neskutočný vplyv na psychickú pohodu. Práve kombinácia zemitej farby s chladnými odtieňmi navodzuje harmóniu a mier. Neutrálne farby sú typické pre záclony. Nimi môžete priestor nielen doplniť, ale aj zútulniť. Aj doma si môžete navodiť atmosféru dažďového pralesa kombináciou rôznych doplnkov (sošky zvierat, keramika s mozaikovitým vzorom, dekoračné textílie).

Svet je pestrý, je na ňom čo obdivovať, tak prečo si taký nespraviť aj u vás doma? Pekne zariadený interiér môže z času na čas suplovať pravú divokú prírodu, keď sa tam práve nemôžete dostať. Doplnky, rôzne motívy vedia veľmi dobre oživiť priestor. Kontrastné kombinácie idú ruka v ruke naproti novým trendom, akým je aj urbane bronze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *