Ovocie má špecifické nároky na skladovanie a prepravu. Zadovážte si vhodné prepravky na ovocie

Slovenský zákazník je stále náročnejší. Otlačené ovocie, ktoré už dokonca začína nahnívať, si určite nekúpi, a to ani zlacnené. Dôležité je preto mať skutočne vychytanú logistiku, ako dopraviť výpestky zo sadu a z poľa až k zákazníkovi v dokonalom stave. V tom najviac pomôžu vhodné prepravky na ovocie, ktoré dodáva spoločnosť Schoeller Allibert.

Ovocie patrí medzi najcitlivejší potravinársky tovar

Ľahko sa poškodí nevhodným spôsobom zberu, nesprávnym uskladnením, aj nešetrnou prepravou. Najväčším pomocníkom, ako sa vyhnúť poškodeniu ovocia na ceste zo sadu či z poľa, až na pulty supermarketov či iných predajní, sú vhodné prepravky na ovocie.

Prepravky na ovocie od Schoeller Allibert

Prepravky malého a stredného rozmeru

Schoeller Allibert sleduje požiadavky poľnohospodárov, retailu aj zákazníkov, a všetky zohľadňuje vo svojich inováciách. Pre prepravu a skladovanie ovocia ponúka celú škálu výrobkov odpovedajúcich požadovaným hygienickým normám pre potraviny. Ide jednak o malé a stredne veľké prepravky, ktoré je možné stohovať, skladať alebo zasúvať. Sú to prepravky, ktoré sú opakovane použiteľné a jednoducho sa umývajú. Sú preto šetrné k prírode, nie ako jednorazové plasty. Súčasne šetria aj náklady pestovateľom či obchodníkom. Vďaka stohovateľnosti sú úsporné pri preprave aj skladovaní.

Veľkokapacitné prepravky na ovocie

Špeciálnymi prepravkami pre ovocie a zeleninu sú veľkoobjemové plastové debny s vysokou nosnosťou. Ide predovšetkým o BigBox, alebo Maxilog s vetracími otvormi. Hodia sa pre ovocie a zeleninu, ktoré nie sú citlivé k otlačeniu. Môže ísť napríklad o vodný melón, tekvice, zemiaky, ale aj jablká či iné ovocie určené k okamžitému spracovaniu napríklad na džemy a ďalšie potravinárske výrobky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *