Hľadáte kvalitné sklenárstvo v Bratislave a okolí? Stavte na Sklofix!

Sklo je IN! Čím viac, tým lepšie. Ak milujete eleganciu, vzdušnosť a otvorené priestory, bude pre vás sklo tým pravým materiálom. Kde všade ho využijete?  

Túžite po domácnosti, ktorá pôsobí priestranne a kde vás nič zbytočne neruší? Zadovážte si domov sklenené prvky – moderné riešenie v duchu minimalizmu. Ak milujete sklo, v kúpeľni by vám rozhodne nemalo chýbať. Čo by ste povedali na sklenený kút? Sprchovanie v ňom je maximálne príjemné. Ak stavíte na verziu walk – in, nebudete si ju vedieť vynachváliť. Tieto sprchovacie kúty sú umiestnené v úrovni podlahy a nemajú dvere. Pozostávajú z jedného či dvoch kusov skla, ktoré sa inštalujú najčastejšie priamo na podlahu. Finálna podoba sprchovacieho kúta sa odvíja od dispozície kúpeľne.

V praxi to znamená, že kút bude viac uzavretý, keď ho umiestnite do rohu alebo do výklenku – bude ohraničený z niekoľkých strán stenami. Ak zvolíte kút tvorený len jednou pevnou priečkou, bude pôsobiť vzdušným dojmom. Na svoje si pri takomto riešení prídu aj milovníci dizajnu a inovatívnych riešení. Nechajte si poradiť od odborníkov zo Sklofix, pre ktorých sú atypické riešenia výzvou. Kút tvorený sklenenými stenami je nenápadný a ničím neruší celkový vzhľad kúpeľne. Zároveň sa tiež ľahko udržiava v čistote. To však nie je jeho jediná devíza. „Otvorený sprchovací kút“ si môžete prispôsobiť vlastným potrebám, nie je problém vytvoriť ho napríklad aj pre dve osoby – každá z nich bude mať vlastnú sprchu. Ďalším plusom skleneného kúta je jeho bezbariérovosť – je vhodný pre deti, seniorov alebo osoby s hendikepom.

Sklo ponúka mnoho možností aj v exteriéri

Túžite sklo preniesť aj do vonkajšej časti domu? Nechajte si doma realizovať štýlovú zimnú záhradu! Tento obľúbený priestor ponúka veľa výhod, medzi ktoré patria aj termo–izolačné vlastnosti, priestor navyše, spojitosť s prírodou a veľa veľa ďalších benefitov. Zimnú terasu môžete dokonale zladiť so zvyškom stavby – je len na vás, aký typ si vyberiete. Neváhajte a obráťte sa na odborníkov zo Sklofix, ktorí vám vytvoria riešenie priamo na mieru vašim potrebám!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *