ZDIEĽAŤ


Hľadáte dodávateľa 3d optických meracích prístrojov? Spoločnosť DEOM ponúka nielen kvalitné prístroje, ako sú 3d skenery, ale aj následnú podporu, servis a odborné školenia. Prístroje si máte možnosť zakúpiť, alebo prenajať. Prípadne sa dohodnúť na zákazkovom meraní.

Pod názvom českej spoločnosti DEOM sa ukrývajú štyri slová: digitálne elektronicko-optické merania. Firma je predným dodávateľom optickej meracej techniky a pôsobí na Slovensku, v Českej republike aj v Poľsku. Pôvodný predaj meracej techniky firma aktuálne rozšírila o služby zákazkového merania. Ide o meracie a skenovacie služby pomocou 3d optických meracích prístrojov. 3D skener taktiež prenájíma a ponúka súvisiace služby v oblasti programovania.

3D optické meracie prístroje

3D optické meracie prístroje ponúka firma DEOM od niekoľkých firiem. Je výhradným dovozcom amerických prístrojov MICRO-VU pre slovenský, český a poľský trh. Ide o firmu, ktorá je dnes najväčším výrobcom týchto prístrojov na svete. Veľmi presné optické prístroje značky sú schopné pracovať so všetkými typmi materiálov, vrátane bielych a čiernych vysoko lesklých povrchov. Firma dodáva prístroje Vertex, Excel alebo SOL a súvisiace príslušenstvo k týmto zariadeniam.

Micro-Vu prístroje slúžia k rozmerovej kontrole výrobkov. Na meranie rozmerov sa používa kamera, pomocou ktorej sa nasníma obraz a ten sa potom automaticky zmeria. Prístroj sám vyhodnocuje prípadné namerané odchýlky.

3D skenery

Spoločnosť DEOM na slovenskom a českom trhu zastupuje kórejského výrobcu meracích 3D skenerov SOLUTIONIX. Ide o 3D skenery, ktoré pracujú s bielym a modrým svetlom. Je s nimi možné merať veľmi malé, ale aj niekoľko metrov veľké výrobky. Práve táto vlastnosť ich predurčuje ako univerzálne prístroje pre malé aj veľké objekty.

DEON ďalej na Slovensku a v Českej republike zastupuje nórsku spoločnosť METRONOR. Jej prenosné dotykové fotogrammetrické prístroje umožňujú meranie rozmerných súčiastok až do veľkosti 30 metrov. Ďaším meracími prístrojmi v sortimente sú výrobky poľskej spoločnosti LASERTEX, ktorá vyrába a vyvíja laserový interferometer za veľmi prijateľnú cenu.

 

ZDIEĽAŤ