Bojíte sa? Poistite sa!

Jazda na dvoch kolesách je nepochybne veľmi vzrušujúca, ale aj nebezpečná. Pokiaľ sa chcete cítiť bezpečne za každých okolností, prvým krokom by malo byť dobre zvolené poistenie.

Aj v prípade poistenia motocykla platí stará známa otrepaná fráza – nie je poistenie ako poistenie. Najlepšie by bolo, keby sme od tohto poplatku boli úplne oslobodení, že? Nie tak celkom. Poistenie motocykla už nemá len základnú funkciu poistenia, ktorá spočíva v preplatení škody, ale zahŕňa aj mnoho iných výhod a služieb, ktoré rozhodne oceníte. Možno nadávate, že najazdíte maximálne 50 kilometrov za týždeň a vášho tátoša máte už úplne skroteného, takže vám žiadne poistenie netreba. Či už ste víkendový jazdec, jazdíte na motorke každý deň do práce, alebo na dovolenku k moru, vedzte, že v každom prípade sa vám poistenie motorky len vyplatí.

Aké poistenie je správne pre vás?

Určite by nebolo fér, keby bolo poistenie na všetky motorky rovnaké. Poďme sa pozrieť na ponuku poistenia motocykla v poisťovni Union. Na výber máte dve možnosti – Optimum, ktoré je vhodné najmä pre majiteľov motocyklov s objemom motora do 125 cm. Tie jazdia väčšinou iba v mestách a okolí, čím sa znižuje riziko poškodenia živlami a šance, že zostanete s pokazenou motorkou stáť niekde na diaľnici. Druhou možnosťou je balík Excellent plus, ktorý je naopak vhodný pre majiteľov veľkých motoriek. Pri nich je väčšia šanca poruchy na dlhej ceste, väčšie riziko poškodenia živlami a podobne. Tento balík obsahuje rozšírené asistenčné služby a poistenie poškodenia živlami. Takto sa bez obáv môžete vydať kamkoľvek len chcete, s istotou, že v prípade neočakávaných udalostí sa o vás niekto postará. Ak chcete viac informácií na tému poistenie motocykla, navštívte stránku Unionu. Vyberte si najvhodnejšie poistenie pre vás a užívajte si jazdu s pocitom bezpečia. Najkrajší pohľad na svet je predsa z dvoch kolies.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *