Premiére – projekt, ktorý si zaslúži pozornosť

Nové projekty si zasluhujú pozornosť. Zvlášť vtedy, ak majú potenciál pomáhať alebo riešiť ťažké situácie. Jeden z takýchto projektov by sme vám teraz chceli predstaviť. Riešenie bytovej otázky v hlavnom meste Slovenska je cieľom, na ktorý sa zameriava.

Kto zastrešuje projekt

Projekt s názvom Premiére má na svedomí česká developerska spoločnosť Finep. Viac ako 20 ročné pôsobenie na trhu len dokladuje fakt, že ide o seriózneho partnera. Podčiarkujú to aj viaceré ocenenia ich pražských projektov, ktoré korunovalo prestížne ocenenie Developer roku 2010. Na území Slovenska sa spoločnosť predstavila projektom Jégého alej, ktorý začala realizovať v roku 2006. Na www.finep.sk sa môžete dozvedieť viac nie len o firme, ale aj o jej ďalšom projekte s názvom Premiére.

stavby.sk_finep_sk_01

O projekte

Projekt predstavuje 23 podlažný obytný komplex. Nachádzajú sa v ňom byty, apartmány a štúdiá s vlastným balkónom, lodžiou alebo terasou. K dispozícii sú jednotky s výmerou od 32m2 až po 125m2. Takéto byty na predaj Bratislava len tak neposkytuje. Obytné priestory ponúkajú krásny panoramatický výhľad na mesto, samozrejmosťou sú parkovacie plochy riešené v podzemí celého komplexu. Našiel sa v nich priestor aj pre nabíjacie stanice elektromobilov, čo môže byť veľmi zaujímavé a praktické najmä smerom do budúcna. Bezpečnosť celého komplexu bude mať pod palcom elektronický vrátnik a systém kamier.

stavby.sk_finep_sk_02

O lokalite

Samotný obytný komplex môže byť riešený najlepšie na svete, ak ale nie je podporený dobrým výberom lokality, je to chyba. Finep v takýchto prípadoch však chyby nerobí a pre projekt Premiére bola zvolená výborná lokalita. Tieto nové byty Bratislava má na Šancovej ulici v Starom Meste. Je to výborný východiskový bod, z ktorého je blízko do nákupných centier, na Kolibu ale napríklad aj na letisko. Využite šancu na dobrú investíciu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *