Žľabové systémy KROP sú ozdobou domu

Každý si praje, aby jeho dom vyzeral čo najlepšie. Aby pohľad naňho vždy rozbúchal naše srdcia a s tou správnou dávkou hrdosti sme zároveň pyšní, ak sa pohľady okoloidúcich aspoň na malú chvíľu zastavia a pokochajú dokonalosťou a zladenosťou všetkých jeho prvkov. Uvedomujeme si, že estetická stránka nie je až taká prvoradá, no zároveň ju pri každom väčšom rozhodnutí automaticky uprednostňujeme. Či už ide o fasádu domu, tvar a konštrukciu strechy, alebo len doplnkové prvky, ako sú okná, obklad či žľaby. A práve žľaby dokážu vtisnúť domu ten neopakovateľný charakter a punc dokonalosti. A ak už je reč o dokonalosti, tak odkvapový systém KROP je v tejto kategórii jasným favoritom.

KROP – podtrhne dokonalý tvar strechy, vyzdvihne veľkoleposť stavby

Odkvapový systém KROP pochádza z dielne spoločnosti Blachotrapez. Nie je žiadnym tajomstvom, že táto, dnes už veľká a celosvetovo známa, firma začínala ako malé rodinné klampiarstvo. A kvalita systému KROP je toho jasným dôkazom. Dokonalé línie všetkých jeho prvkov sa snúbia s kvalitnými materiálmi. Možnosť vybrať si lacnejšie PVC či odolnú a nadčasovú oceľ robí tento systém dostupný pre všetkých a na každú budovu, výrobnú halu, chatu či len garáž. Nie je to však len o dizajne! Prvoradá funkcia odkvapového systému spočíva, samozrejme, v ochrane strechy či fasády pred zatečením. Aj tie najefektnejšie žľaby by neboli ničím, pokiaľ by nedokázali ochrániť náš majetok pred nepriazňou počasia. Systém KROP je však konštruovaný tak dômyselne, že sa firma neobáva poskytnúť na jeho úžitkové vlastnosti až 40-ročnú záruku.

Montáž odkvapového systému KROP je jednoduchá

Dokonalosť a funkčnosť by však zostali ďaleko v úzadí, pokiaľ by výrobca nevenoval dostatočnú pozornosť aj montážnej stránke. Pretože spojiť jednotlivé menšie či väčšie prvky do jednotného a plne funkčného elegantného celku bez vynaloženia väčšej námahy si vyžadovalo roky skúseností, množstvo vedomostí z terénu a konzultácií s ľuďmi, ktorých klampiarstvo je každodenným chlebíčkom. Všetko toto však prispelo k tomu, že systém KROP si napriek rôznorodosti a dokonalosti jednotlivých prvkov zachoval to, po čom túži každý montážnik či domáci majster – jednoduchosť.

Je obdivuhodné, čo dokáže ľudská húževnatosť a roky poctivej práce a výskumov. Ako ľudstvo by sme nedokázali napredovať, ak by sme nemali vyššie ciele a ambície, ktoré nás ženú vpred. Vpred k odolnejším a kvalitnejším materiálom, k neobmedzeným možnostiam výberu farieb a dezénov, či k túžbe po kráse skrytej v jednoduchosti. A presne takýto je odkvapový systém KROP.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *