Správne štýlové doplnky do vášho interiéru

Ako každá správna gazdinka aj vy ste určite rada, keď váš byt septembra čistotou. K dokonalosti sú však veľmi dôležité tiež správne doplnky. A na tie sa práve teraz pozrieme.

Autor obrázku: Caleb Zahnd

Je veľmi dôležité si vybrať správny štýl a farbu vašich stien skôr, než nakúpite tie správne doplnky. Existuje veľa odborných obchodov, ktoré vám poradia a ponúknu vzorkovníky podľa vášho vkusu. Majú veľmi širokú škálu farieb a trúfam si povedať, že budete veľmi spokojní. Musíte, si však na začiatku ujasniť v akom štýle sa váš interiér ponesie a vziať do úvahy studené a teplé farby, či snáď farebné kombinácie do všetkých jednotlivých izieb tak, aby sa všetci obyvatelia cítili čo možno najviac pohodlne a útulne.

Jedným z vašich doplnkov môžu byť aj jednoducho rôzne kouskynábytku, ktoré si môžete nechať reštaurovať a vyzdobiť si ho krásnymi doplnkami. Ak ste zberateľmi starožitností, nie je problém tohoto koníčka veľmi prakticky využiť vo vybavenie vášho interiéru. Popremýšľajte o tom.

Môžete si ho ako aj tu vyzdobiť drobnosťami ako sú vankúšiky, či rôzne menšie doplnky.

Domov je tam, kde je srdce.

Top tip:

Nekupujte všetko naraz a hľadajte skôr kúsky, ktoré vás nadchnú a hlavne pre vás budú niečo viac znamenať. Nech je váš dom útulný a príjemný.

Autor obrázku: Lenora Good

Do vášho domu si tiež môžete dať nejakú krásnu vázu s vašimi obľúbenými kvetmi, pretože kvety dokážu prežiariť domov a dodajú nám trochu jarné atmosféry, aj keď je potrebné ešte obdobie zimy.

Prostredie izby môže vylepšiť krásny štýlovo zariadený krb, ktorý vám vylepší vaše dlhé zimné večery a dodá skvelú atmosféru ako pri rodinnom posedenie, tak u posedenie s priateľmi a dobrého vína.

V správnom interiéru nesmie tiež chýbať doplnok v podobe zrkadla, ktoré každá žena veľmi rada ocení a to nielen ako praktickú ozdobu svojho príbytku.

Pohrať sa však môžeme tiež s izbičkou našich najmenších a to rôznymi spôsobmi …

Svoje kúsky môžete nakupovať na aukre, ebay, www.vintage-home.cz. Stačí sa len pozerať okolo seba a určite narazíte na nejaký zapadnutý obchodík vášho i finančných možností. Prajem príjemné hľadanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *